O nas

O nas – Quality Apartments

Witaj na naszej stronie, Quality Apartments zajmuje się wynajmem oraz kompleksową obsługą apartamentów.
Nasze apartamenty to idealny wybór na rodzinne wakacje, weekendowy wyjazd z przyjaciółmi czy wizytę w celach biznesowych. Posiadamy różne typy apartamentów z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Wszystkie są komfortowo urządzone, z w pełni wyposażoną kuchnią, telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do sieci WIFI. Dodatkowym atutem Apartamentów jest ich lokalizacja. Wszystkie znajdują się w niedalekiej odległości komunikacji miejskiej, dworca kolejowego i lotniska, z którego oferujemy bezpłatny transfer naszym gościom.

Profesjonalna obsługa dba o wygodę gości w trakcie pobytu i zapewnia przyjazną atmosferę. Jesteśmy elastyczni i komunikatywni, zawsze szukamy rozwiązań najlepszych dla Twoich potrzeb. Proponujemy różne możliwości spędzenia wolnego czasu. Na Państwa życzenie zorganizujemy wycieczkę po Trójmieście, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, zabierzemy na zakupy do najciekawszych centrów handlowych, zapewnimy atrakcje dla dzieci. Nasze motto brzmi Apartamenty lepsze niż Hotel.

W trosce o zadowolenie naszych Klientów

Darmowe WiFi

Nasze apartamenty są wyposażone w bezprzewodowy Internet!

Obsługa hotelowa

Ciesz się wyłącznie pobytem w przepięknym i uroczym Gdańsku!

Parking

W cenie wybranych apartamentów znajduje się również parking.

Elastyczne godziny

Dobę hotelową zaczynamy wcześnie, a kończymy późno…

Opinie i recenzje

Super, polecam. Niespotykana obsluga.

Krzysztof Z.

zadowolony Klient

Przepiękne apartamenty.

Julita D

zadowolona Klientka

Swietna obsługa, przepiękne wnętrza!

Karol E.

zadowolony Klient

Atrakcje

Planujesz urlop w Trójmiescie, rozpocznij z nami. Nasze apartamenty zlokalizowane są w takich miejscach, abyś był zadowolony z pobytu pod względem dostępu do atrakcji, zwiedzania zabytków oraz odpoczynku.