Trójmiasto dla dzieci

Trójmiasto dla dzieci

Dziecko to bardzo wymagający Turysta i gdy się nudzi, nasze wakacje mogą zmienić się w jednej chwili w nerwowe szukanie dla niego atrakcji 🙂

Takich jednak w Trójmieście nie brakuje, a my podpowiadamy, gdzie można udać się, gdy na przykład pada deszcz.

  • Ośrodek Kultury Morskiej – basen ze zdalnie sterowanymi modelami statków, praca w porcie z bliska, zatopiony wrak, nauka nadawania morsem i wiązania węzłów marynarskich to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Was w tym miejscu!

 

  • Centrum Nauki Experyment – Hydroświat, Drzewo Życia, Niewidoczne Siły, Wynalazki Leonarda Da Vinci – te hasła z pewnością wzbudzą ciekawość w małych odkrywcach, a w Centrum Nauki jest tego znacznie więcej. Dorośli także nie będą się nudzić!

  • Aquapark w Sopocie – wśród atrakcji znajdziecie tutaj między innymi baseny rekreacyjne, basen parapływacki, gwarantujące świetną zabawę baseny dla najmłodszych, dziką rzekę i baseny zewnętrzne.

  • Hewelianum – kompleks edukacyjno-rekreacyjny, który oferuje dobrą zabawę. Urządzony został na terenie dawnych fortyfikacji. Składa się m.in. z wystaw “Energia, Niebo i Słońce”  oraz “Wehikuł Czasu”, ale najmłodsi znajdą tu także m.in. “Laboratorium Pana Kleksa” 🙂

 

Uwierzcie, że to tylko kropla w morzu trójmiejskich atrakcji 🙂

O innych informować będziemy w kolejnych wpisach. Śledźcie nas na bieżąco!

Quality Apartments